У серпні надходження до загального фонду держбюджету зросли на 26,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року

опубліковано 16 вересня 2014 року о 11:08

Протягом серпня поточного року органами Державної фіскальної служби України до загального фонду державного бюджету забезпечено понад 26,8 млрд. грн. надходжень, що на 26,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

З них податковими органами забезпечено збір майже 16 млрд. грн. платежів, митницями – понад 10,9 млрд. грн.

При цьому до зведеного бюджету України за останній місяць літа надійшло 35,8 млрд. грн. платежів, а до державного – 27,8 млрд. грн.

Крім того, місцеві бюджети отримали трохи більше 8 млрд. грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – майже 4,9 млрд. грн., плати за землю – понад 1,1 млрд. грн.

Відшкодування ПДВ платникам у серпні склало 4,5 млрд. грн.

Єдиного внеску на загальнообовзкове державне соціальне страхування до бюджету України надійшло у сумі 13,9 млрд. грн.

Нагадаємо, що наразі триває обговорення Концепції реформування податкової системи України, в якій запропоновано кілька моделей реформування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Детальніше ознайомитися з Концепцією реформування податкової системи України можна за посиланням http://minrd.gov.ua/anonsi/7085.html .

Введіть дату у форматі дд/мм/рррр