• In English
  • Андрій Мохник: Позиція Мінприроди однозначна – максимально сприяти поширенню органічного виробництва і його експортним можливостям
    опубліковано 15 вересня 2014 року о 12:19

    13 вересня 2014 року в Києві на Контрактовій площі відбувся 6-й Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Міністерство екології та природних ресурсів є серед тих, хто надає підтримку цьому заходові.

    Оцінити представлені на ярмарку продукти Міністр вирішив і сам, де він докладно ознайомився із асортиментом товарів. Виступаючи на відкритті ярмарку, Андрій Мохник побажав учасникам заходу успіху, зазначивши: «Україна має чудові перспективи у вирощуванні екологічно чистої продукції. За останні десятиліття кількість агрохімії, що її вносили в ґрунт, впала в рази, у порівнянні з Європою чи Америкою. У цьому контексті експорт української органічної продукції на європейський ринок відкриває для нас великі можливості вже зараз».

    Міністр екології та природних ресурсів зауважив, що, на жаль, купівельна спроможність вітчизняних споживачів все ще змушує їх обирати товари не за якістю, а за низькою ціною, тому позиція Мінприроди однозначна - максимально сприяти поширенню органічного виробництва і його експортним можливостям, разом із тим – популяризувати в України ідею екологічного життя та усіляко підтримувати українського виробника, який дбає саме про якість та екологічну безпеку своєї продукції».