• In English
 • На Черкащині спостерігається зниження рівня безробіття
  опубліковано 15 вересня 2014 року о 11:14

  Протягом січня-березня 2014 року в Черкаській області працевлаштовано на нові робочі місця 2,6 тис. осіб при запланованих на рік 12,6 тис.

  Про хід виконання у І півріччі 2014 року заходів Програми зайнятості населення Черкаської області на період до 2017 року розповів заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Шимчук.

  Рівень зареєстрованого безробіття, починаючи з березня 2014 року продовжує знижуватись, і на 1 липня він уже становив 2,6 % населення працездатного віку.

  Станом на червень кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами та організаціями у службі зайнятості становила 764 одиниці. Тому, наприклад, у липні на 1 робоче місце припадало 26 осіб.

  У січні-червні 2014 року за направленням центрів зайнятості було працевлаштовано більше 15 тисяч громадян. Рівень працевлаштування склав 51,3 %.

  З метою надання більших можливостей людям знайти роботу постійно проводяться різного роду професійні навчання. Зокрема, тільки за перше півріччя 2014 року таке навчання пройшли майже 6 тисяч безробітних. 353 особи після проходження курсів «Підприємництво та бізнес-планування» відкрили власну справу.

  Окрім того, 8,8 тисячі осіб були задіяні у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

  «Не полишаємо ми роботу з легалізації тіньової зайнятості. У результаті здійснених нами перевірок вдалося легалізувати працю 398 осіб шляхом реєстрації договорів між працівниками та фізичними особами в базових центрах зайнятості області», – повідомив на комісії обласної ради Олег Шимчук.