• In English
 • В Ужгороді стартував міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 13:15

  11 вересня на базі Закарпатської ОДТРК розпочав свою роботу ХVІ Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», співорганізатором якого є Держкомтелерадіо України.

  Головною метою творчого форуму є показ життя національних меншин, розмаїття їхніх культур, побуту, відродження та збагачення духовної спадщини, традицій.

  У церемонії відкриття взяв участь Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Він зазначив, що за своїм форматом фестиваль не має аналогів в Україні. «Мій рідний край» посів значне місце серед сучасних суспільно-культурних подій, вносить реальний вклад у зміцнення дружби і злагоди між народами, розвиває міжнародний діалог різних культур», - сказав Олег Наливайко.

  На фестиваль прибули учасники з 8 країн, а саме: з України, Румунії, Словаччини, Угорщини, Чорногорії, Сербії, Австрії, Швеції. На конкурс представлено більше 60-ти телевізійних та 30-ти радіопрограм.

  Під час фестивалю, окрім перегляду конкурсних робіт, також будуть проводитися майстер-класи з режисури, операторської справи тощо. Триватиме «Мій рідний край» до 13 вересня.