• In English
 • НКЦПФР внесла зміни до Положення про здійснення емісії та обігу облігацій підприємств та МФО
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 11:27

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму плановому засіданні схвалила проект рішення «Про затвердження Змін до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу».

  Алла Папаіка, директор Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР, повідомила: «Перш за все, документ встановлює порядок реєстрації випуску та проспекту емісії облігацій міжнародних фінансових організацій, внесення змін до нього, порядок реєстрації звіту про результати розміщення облігацій та перелік необхідних для цього документів. Зазначу, що даними новаціями передбачено певне спрощення вимог до акціонерних товариств. Так, для реєстрації випуску та проспекту емісії облігацій вони мають надавати фінансову звітність лише за останній завершений звітний рік, а не за три, як було зазначено у попередній редакції. Регулятор, як завжди, йде на зустріч представникам фондового ринку, розширюючи існуючі інструменти та створюючи комфортні умови роботи з ними, і сподівається, що вони будуть затребувані ринком в цілому».

  Алла Папаіка додала, що також документом визначено вимоги до загальної суми емісії облігацій, на яку емітент має право розміщувати цільові облігації.

  Додамо, що текст Положення розміщено на офіційному веб-сайті Комісії, де все бажаючі можуть з ним ознайомитись.

   

  c