• In English
 • Укрпошта: Cтартує передплатна кампанія на 2015 рік
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 11:04

  З 12 вересня 2014 року у відділеннях Укрпошти розпочинається приймання передплати періодичних друкованих видань на 2015 рік.

  Передплатна кампанія на видання загальнодержавної сфери розповсюдження проводитиметься за Каталогом видань України на 2015 рік. Зробити замовлення необхідно до 16 грудня 2014 року включно.

  Видання місцевої сфери розповсюдження можна передплатити за обласними каталогами та відповідно до термінів, визначених в укладених з видавцями (редакціями) договорах.

  Передплата на зарубіжні видання проводитиметься за Каталогом видань зарубіжних країн на І півріччя 2015 року та триватиме залежно від виду доставки видань передплатникам.

  «Доставка періодичних видань залишається однією з традиційних і пріоритетних послуг Укрпошти. Це наша соціальна функція. Часто ми є єдиним зв’язком для людей з найвіддаленіших куточків країни із зовнішнім світом. Тому головне завдання поштовиків – забезпечення споживачів періодичними друкованими виданнями та якісне надання послуги з передплати в населених пунктах України», - зазначає комерційний директор Укрпошти Василь Веселий.

  Здійснити передплату на 2015 рік можна в усіх відділеннях поштового зв'язку та у листонош на дільницях доставки. Ознайомитись з Каталогом видань України можна в режимі он-лайн на сайті Укрпошти.

  Нагадаємо, для більшої зручності користувачів Укрпошта встановила нормативні строки доставки періодичних друкованих видань.