• In English
 • На Хмельницькій АЕС завершено партнерську перевірку
  опубліковано 11 вересня 2014 року о 18:15

  З 8 по 11 вересня 2014 року на Хмельницькій АЕС було проведено партнерську перевірку протиаварійних інструкцій. Партнерська перевірка проходила у форматі пост-місії за напрямками діяльності «Експлуатація» і «Підготовка та кваліфікація персоналу».

  Експерти ознайомилися із станом протиаварійної документації після впровадження симптомних протиаварійних інструкцій на Хмельницькій АЕС, спостерігали за навчанням оперативного персоналу на повномасштабному тренажері блочного щита управління (ПМТ БЩУ) в навчально-тренувальному центрі ВП ХАЕС, а також за діями персоналу, який супроводжував протиаварійні процеси.

  За підсумками візиту експерти робочої групи відзначили досить високий рівень організаційно-технічних заходів, пов’язаних із впровадженням симптомно-орієнтовних аварійних інструкцій, високий рівень кваліфікації інструкторів навчально-тренувального центру ВП ХАЕС, персоналу групи технічної підтримки, професійний рівень підготовки оперативного персоналу.

  Загалом, як зауважили експерти, перехід на симптомно-орієнтовні аварійні інструкції на Хмельницькій АЕС виконано успішно, що значно підвищить рівень безпеки АЕС.