• In English
 • Вітання Віце-прем'єр-міністра Олександра Сича з нагоди відкриття 21-го Форуму видавців у Львові
  опубліковано 11 вересня 2014 року о 14:17

  Шановні організатори та учасники 21-го Міжнародного книжкового ярмарку «Форум видавців у Львові»!

  21-й Міжнародний книжковий ярмарок «Форум видавців у Львові» − один з основних заходів із відродження національних духовних традицій.

  Українське книговидання є активною складовою частиною інформаційної сфери та відіграє провідну роль у формуванні самосвідомості нації, її культури, духовності, є свідченням процесів національно-культурного відродження українського народу.

  Упевнений в тому, що цьогорічний форум сприятиме реалізації найсміливіших задумів та ідей у книговидавничій справі України, активному творенню сучасного видавничого простору нашої держави, зміцненню міжнародних культурних зв’язків.

  Нехай Ваша праця і надалі слугує благородній справі, підвищуючи роль української книги у становленні високої національної свідомості та збагаченні духовних надбань українського народу. Доброта, краса і мудрість, відтворені у друкованих рядках, неодмінно стануть на заваді жорстокості, несправедливості і насильству, врятують наш неповторний світ.

  Бажаю всім організаторам, учасникам і гостям Форуму ефективної реалізації творчих задумів, натхнення, незабутніх зустрічей і приємного спілкування з друзями і колегами.

   

   

  З повагою

   

  Віце-прем’єр-міністр України                                                   Олександр СИЧ