• In English
 • Форум видавців у Львові зібрав видавців і авторів з 25 країн світу
  опубліковано 11 вересня 2014 року о 12:32

  Розпочав роботу Форум видавців у Львові – найбільший книжковий ярмарок в Україні, співорганізатором якого є Держкомтелерадіо.

  Протягом чотирьох днів роботи Львівського форуму, з 11 по 14 вересня, відбудеться 960 культурних заходів: круглих столів, дискусій, читань, презентацій, автограф-сесій. Вже традиційно у рамках Форуму пройдуть книжковий ярмарок, урочиста церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2014», фестиваль дитячого читання «Книгоманія», благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», фестиваль «Молода Республіка Поетів», «Ніч поезії і музики», Львівський бібліотечний форум.

  Під час Форуму видавців на території книжкового ярмарку та в книгарнях міста волонтери збиратимуть книжки для бібліотек Донбасу. Акція пройде під гаслом: «Подаруй українську книжку українському Донбасу».

  Серед головних подій форуму Львівський міжнародний літературний фестиваль, одна з найбільших літературних подій Центрально-Східної Європи. На фестиваль запрошено 370 авторів з України та з 25 країн світу Австрії, Білорусії, Великобританії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Чехії, Фінляндії, Грузії тощо.

  Цього року почесними гостями Форуму є країни Дунайського регіону. Увага до України з боку іноземних держав є надзвичайно великою, зважаючи на події, які зараз відбуваються. Так, письменник з Австрії Мартін Поллак говорить про те, що за кордоном зараз існує проблема браку знань про події в Україні. «Ми розуміємо Україну менше, ніж мали б. Основна причина – брак інформації. Надіюсь, що ця подія допоможе нам всім подивитись по-новому на українців», – говорить Мартін Поллак.