• In English
  • Ми маємо врахувати думку громадськості при напрацюванні проекту "Стратегії розвитку інформаційного простору України", - Олександр Сич
    опубліковано 10 вересня 2014 року о 20:21

    Ми маємо врахувати думку громадськості при напрацюванні проекту «Стратегії розвитку інформаційного простору України на період до 2020 року». І сьогодні відповідний проект уже проходить громадську експертизу. Адже громадянське суспільство та медіаспільноти, на відміну від державної машини, гнучкіше та оперативніше реагують на нові виклики та загрози для інформаційної безпеки, що стали особливо актуальними після проявів російської агресії. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич 10 вересня 2014 року в Києві під час громадського обговорення Проекту «Стратегії розвитку інформаційного простору України на період до 2020 року».

    На думку урядовця, проблеми інформаційного простору України і породили придатний інформаційний ґрунт для боротьби проти Української держави в тилу. «Мета російської інформаційної пропаганди – слабка Українська держава та деморалізоване українське суспільство. Тож наше спільне з громадськістю завдання – сформувати такий інформаційний простір, який не виглядав би як інформаційна пустеля, серед якої гуляє будь-який чужорідний і ворожий нам чортополох», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

    За підсумками громадських обговорень, Олександр Сич доручив голові Держкомтелерадіо  України О.І. Наливайку опрацювати усі пропозиції громадськості й медіаспільнот та, за потреби, внести відповідні зміни до вказаного проекту документа.