• In English
 • На Волині 15 млн. грн. спонсорських грошей інвестували в модернізацію двох відділень обллікарні
  опубліковано 10 вересня 2014 року о 13:44

  У Волинській обласній клінічній лікарні, після капітального ремонту, відбулося відкриття відділень щелепно-лицевої хірургії та офтальмології, які розраховані на 30 та 45 ліжок відповідно. Реконструкцію здійснено виключено за залучені кошти. В цілому в модернізацію разом з обладнанням вклали 15 млн. грн.

  Головний лікар медзакладу Іван Сидор розповів, що потреба у ремонті відділень назріла вже давно, палати та кімнати персоналу були майже технічно непридатними. Нині ж тут – сучасна лікувально-діагностична апаратура, яка дає можливість надавати людям якісну допомогу. Для кожної палати придбано нові меблі. Відремонтували й їдальні, придбавши туди інвентар.

  За словами головного лікаря, у реконструкцію інвестували близько 1 млн. грн. залучених коштів, оскільки здійснювали роботи силами колективу. “Щодень у цих відділеннях приймають до півсотні пацієнтів. Лікарі здійснюють оперативні втручання. Зокрема, в офтальмології ми зробили великий крок вперед: обладнання дало змогу впровадити 37 нових методик діагностики, лікування та відновлення зору. Наші фахівці проходять стажування у Франції, Німеччині”, - розповів він.

  “Оновлення цих відділень - яскраве підтвердження того, наскільки колектив обласної лікарні вболіває за комфорт і якість лікування кожного хворого. Адже насамперед це зроблено для пацієнта”, - підкреслив Голова Волинської облдержадміністрації.

  Володимир Гунчик висловив вдячність Івану Сидору та колективу лікарні, за те що наважилися на такий відповідальний крок, і, всупереч можливим труднощам та незручностям, все ж довели справу до завершення. І наголосив на перспективі створення подібних умов і у районних медзакладах. Адже, за словами Голови облдержадміністрації, Волинь нині активно співпрацює зі Світовим банком, нещодавно область виграла грант на 30 млн. дол. США для покращення якості надання медичних послуг в краї.

  До слова, нині в медзакладі триває ремонт неврологічного та отоларинголоічного відділень.

  Довідково

  Відділення щелепно-лицевої хірургії нині єдине подібне в області. Щорічно в середньому лише тут отримують допомогу близько 1500 хворих, проводиться понад 1300 складних реконструктивних операцій. Щелепно-лицеві хірурги також надають консультативну та медичну допомогу: щороку близько 4000 пацієнтів.  

  У стаціонарі офтальмологічного відділення в рік лікується біля 2000 хворих. Фахівці здійснюють біля 1500 оперативних втручань. У поліклініці надається високоспеціалізована консультативна та медична допомога понад 10000 офтальмологічним пацієнтам в рік.

  Окрім цього, офтальмологія – це єдине відділення, яке працює цілодобово: щорічно понад 5000 пацієнтів області отримують саме ургентну термінову допомогу, у більшості випадків це невідкладні оперативні втручаннями. Відділення, за залучені кошти, оснастили найсучаснішою лікувально-діагностичною апаратурою: факоемульсифікатором, ультразвуковим сканером, оптичним когерентним томографом, хірургічним лазером та ін.