• In English
 • На столичних дорогах впровадять нові стандарти безпеки
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 17:20

  Міська влада веде активну підготовку до впровадження нових стандартів безпеки на столичних дорогах. Про це повідомив радник Київського міського голови з питань транспорту Олександр Кава в інтерв’ю порталу «Delo.UA».

  «Мінрегіонбуд ухвалив у листопаді минулого року зміни до Державних будівельних норм щодо організації руху, які місто буде поступово впроваджувати. Йдеться, зокрема, про облаштування пішохідних переходів «острівками безпеки». Вони будуть виділені над проїжджою частиною спеціальними ударопоглинаючими елементами та матимуть освітлення. Це дасть змогу пішоходу знаходитись посередині проїжджої частини майже в повній безпеці», – пояснив він.

  Крім того, за словами Олександра Кави, зараз переглядається схема розміщення зупинок громадського транспорту, аби зробити їх зручнішими для пасажирів.

  «Минулого тижня КМДА запровадила нову систему зупинок на вулицях Хрещатик, Михайла Грушевського, Івана Мазепи та Лаврська. Частину зупинок перемістили, відкрили нові на місцях, які є популярними у пасажирів або знаходяться у зручних для пересадки на інший транспорт місцях», – сказав Олександр Кава.