• In English
 • Працювати треба від науки і аж до самого впровадження, тоді буде ефект та відчутний результат, – Ігор Швайка
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 14:44

  Відкриваючи Всеукраїнську нараду "Енергополе – майбутнє України", Міністр аграрної політики та продовольства подякував аграріям за роботу та відзначив важливість аграрного сектору для економіки країни.

  Втім, Ігор Швайка наголосив, що проблема співіснування ринку та науки не вирішена: "Те, що ви зробили сьогодні на мікрорівні, потребує якісної реалізації. Працювати треба від науки і аж до самого впровадження, тоді буде ефект та відчутний результат на світовому ринку", – сказав очільник Мінагрополітики.

  У Всеукраїнській нараді "Енергополе – майбутнє України" беруть участь науковці, керівники сільськогосподарських та фермерських господарств, зацікавлених організацій, директори департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрацій та інші.

  У ході наради обговорено питання енергетичної незалежності нашої країни через використання альтернативних джерел енергії, а саме, нетрадиційних кормових і енергетичних культур, деревних порід, різновидностей енергетичної верби тощо.

  "Село сьогодні не гине і ніколи не загине! Українське село – наша царина. Ми сьогодні можемо сказати, що ми не тільки годуємо, а й опалюємо країну", – розповів Ігор Швайка.

  Насамкінець, Міністр аграрної політики та продовольства підкреслив, що енергетична незалежність - провідна мета аграрного сектору країни.