• In English
  • НКЦПФР продовжує рекомендувати фахівцям з фондового ринку навчальну літературу
    опубліковано 08 вересня 2014 року о 10:05

    НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) ухвалила два рішення рекомендувати навчальні посібники для використання освітніми закладами при підготовці фахівців з питань фондового ринку. Відповідні резолюції були ухвалені на плановому засіданні Комісії 2 вересня 2014 року.

    «Регулятор розглянув два навчальних посібники, рекомендованих Навчально-методичною радою з питань фондового ринку та корпоративного управління Українського інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана і надав їм гриф «Рекомендовано НКЦПФР». Це дві книжки, автором яких є Гонтар Л. В. – «Облік за міжнародними стандартами фінансової звітності» і «Фондовий ринок та сучасний аудит фінансової звітності професійних учасників фондового ринку», – поділився інформацією Максим Лібанов, директор Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

    Нагадаємо, що Комісія координує роботу з підготовки фахівців з питань фондового ринку, встановлює кваліфікаційні вимоги щодо осіб, які здійснюють професійну діяльність з цінними паперами та проводить їх сертифікацію, тому спеціалісти регулятора розглядають навчальні посібники, які розкривають тематику відповідних спеціалізацій підготовки фахівців ринку цінних паперів та які подаються до Комісії на схвалення.