• In English
 • Аграрні виробники є одними з найдисциплінованіших позичальників банків, - Ігор Швайка
  опубліковано 05 вересня 2014 року о 18:32

  Аграрні виробники є одними з найбільш дисциплінованих позичальників банків. Про це очільник Мінагрополітики повідомив під час участі у Шостому економічному форумі в Харкові, відповідаючи на запитання стосовно кредитної підтримки українських аграріїв.

  Також Ігор Швайка наголосив на необхідності створення сприятливих умов для малого і середнього бізнесу, зокрема кооперацій та малих господарств. «Адже на цей час жодної реєстрації приватний виробник не має, тоді як всім відомо, що приватний виробник надає 80% продукції», - додав Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка.

  Міністр окремо зазначив про важливість безпосередньої участі аграріїв у розвитку енергетичної незалежності країни та вирощуванні енергетичних рослин.

  «На сьогодні наша країна має 1-3 млн. га землі, на якій є змога вирощувати такі рослини як енергетична верба, міскантус та інші. Завдяки такій практиці та подальшому переходу до енергозаміщення ми зможемо забезпечити суттєвий обсяг того газу, який імпортували з Росії»,- сказав Ігор Швайка, відкриваючи одне з панельних засідань Форуму.