• In English
 • Уряд врегулював діяльність ДП "Центральна учбово-тренувальна база з ковзанярського спорту "Льодовий стадіон"
  опубліковано 04 вересня 2014 року о 19:09

  3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 р. №1697».

  Документом передбачено виключити з розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 р. № 1697 "Про реорганізацію державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту" позицію - державне підприємство "Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту "Льодовий стадіон".

  Розпорядження має на меті зупинити розпочату в 2010 році реорганізацію державного підприємства "Льодовий стадіон" (шляхом приєднання до державного підприємства "Об'єднання спортивно-господарських споруд") та відновити його діяльність як самостійного суб'єкта господарювання.

  На сьогодні майно ДП "Льодовий стадіон" знаходиться в управлінні державного підприємства "Об'єднання спортивно-господарських споруд".

  Прийняття акта дозволить забезпечити діяльність ДП "Льодовий стадіон", сприятиме ефективному використанню державного майна для організації та проведення спортивних, культурно-масових і інших заходів, наданню фізкультурно-оздоровчих послуг широким верствам населення.

  Зокрема, Міністерство опрацьовує можливість укладення інвестиційного договору щодо реконструкції існуючих та створення нових будівель та споруд за рахунок інвестора на земельній ділянці Льодового стадіону з інвестором, який буде визначений на конкурсних засадах.