• In English
 • 19 тис. гігієнічних наборів від Фонду Народонаселення ООН доставили рятувальники мешканцям Сходу
  опубліковано 03 вересня 2014 року о 17:53

  3 вересня рятувальники ДСНС України доставили до міста Дніпропетровськ 19 тис. гігієнічних наборів від Фонду Народонаселення ООН. Гуманітарний вантаж загальною вагою 12 тонн призначений для жителів Донбасу, які змушені переселитися у Дніпропетровську та Запорізьку області. Транспортування гуманітарного вантажу забезпечила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

  У місті Дніпропетровськ гуманітарну допомогу було доправлено до представництва Благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога Дніпра», де її частину, коробки із засобами гігієни, рятувальники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області вивантажили та розфасували.

  Надалі гуманітарний рейс покине місто Дніпропетровськ, щоб незабаром прибути  до міста Запоріжжя.

  Днем раніше, 2 вересня, рятувальники ДСНС України спільно з представниками Фонду Народонаселення ООН організували відправлення 19 тис. гігієнічних наборів на загальну суму понад 2 млн. грн. для мешканців Сходу, які виїхали з району проведення АТО та АР Крим.

  До гігієнічних наборів входять миючі та гігієнічні засоби, а також товари, що враховують особливі потреби як чоловіків, так і жінок.

  Під час проведення передачі наборів представник Фонду Народонаселення ООН Павло Замостьян висловив вдячність рятувальникам за допомогу в організації транспортування та зберігання допомоги мешканцям Сходу. «Ми дуже вдячні, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій швидко відреагувала та вирішила всі організаційні питання щодо механізму передачі та розповсюдження допомоги», – зазначив Павло Замостьян.

  Дані гігієнічні набори рятувальники передали представникам Товариства Червоного Хреста України. Вони ж, спільно з регіональними представниками Міжвідомчого координаційного штабу, розповсюджуватимуть ці набори серед жителів Сходу України.