• In English
 • Жодного політично умотивованого рішення українська сторона у відношенні до Польщі не висуне, - Ігор Швайка
  опубліковано 03 вересня 2014 року о 17:45

  Про це Ігор Швайка заявив під час спілкування з держсекретарем Міністерства економіки Польщі Анжеєм Диха в рамках 24-го Економічного форуму в Польщі.

  Зокрема, український Міністр заявив, що в Україні існує якісна система контролю. «Якщо фіксуються випадки захворювання  тварин у країнах-партнерах - постачання автоматично припиняється. Так працює наша система. До тих пір, поки не буде визначений регіон захворювання і не усунено збудник, - співпраця не відновиться», - заявив Ігор Швайка.

  Також Міністр заявив, що Росія визнає політичними рішення щодо заборони ввезення української продукції. «Нещодавно ми мали тристоронню зустріч у форматі ЄС Україна Росія. Наші російські колеги визнали високий рівень якості української продукції сільського господарства. Також вони визнали, що не можуть впливати на невмотивовані заборони, які надходять з Кремля»,  - додав він.

  У ході розмови Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка та представники Польщі домовилися про поглиблення подальшої співпраці і налагодження спільних інвестиційних проектів у майбутньому.