• In English
 • Мінсоцполітики: До центрів зайнятості звернулися понад 8 тисяч переселенців
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 17:40

  Станом на сьогодні за сприянням у працевлаштуванні до центрів зайнятості звернулися 8 425 переселенців: 7 230 з них -  зі східних регіонів, 1 195 -  з АР Крим.

  За допомогою служб зайнятості працевлаштовані 1 298 таких громадян: 1 015зі східних областей та 283з Криму. Статус безробітного отримали 4 761 особа, 3 905  - призначено або поновлено виплати по безробіттю.

  Нагадаємо, з метою спрощення процедури набуття внутрішньо переміщеними особами статусу безробітного, а також скорочення переліку необхідних для цього документів, Уряд вніс зміни до «Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

  Відтепер реєстрація таких безробітних, надання їм соціальних послуг та матеріального забезпечення здійснюється на основі даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Це дозволить безробітним переселенцям отримувати послуги центрів зайнятості навіть у разі відсутності трудової книжки.

  Крім того, в усіх центрах зайнятості забезпечено роботу гарячої телефонної  лінії та визначено відповідального фахівця для надання  консультацій переселенцям та сприяння у пошуку підходящої роботи, в тому числі шляхом залучення до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.