• In English
 • Україна здатна забезпечити власні продовольчі потреби та поставляти продукцію до інших країн, - Ігор Швайка
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 16:41

  Про це Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зазначив під час зустрічі з Міністром продовольства Народної Республіки Бангладеш Ісламом Камрулом. Посадовці двох країн домовилися збільшити протягом двох років поставки українських зернових до Бангладешу та підписати довгостроковий контракт, про що зазначено в Меморандумі, підписаному на зустрічі.

  Під час зустрічі партнери з Азії відзначили, що в Україні змінилися принципи державного менеджменту, що піде на користь нашій державі.

  «Я приємно вражений. Я бачу, що це чесна команда, професійні люди, які вміють працювати на результат, який покращить економіку обох країн!» - поділився своїм враженням Міністр продовольства Бангладешу та додав, що українські зернові - це сила України.

  «Україна сьогодні - держава, яка ставить на перше місце інтереси країни, а не окремих чиновників. А це дійсно те, що ламає картину багатьох людей, в тому числі й іноземців», - відзначив Міністр Ігор Швайка та додав: «Сільське господарство України, не зважаючи на всі останні політичні складнощі, продовжує зміцнювати позиції на світовому ринку продовольства».

  У ході зустрічі українська сторона відзначила, що зацікавлена у подальшій співпраці з Бангладешем, зокрема в збільшенні обсягу експорту зернових, а також налагодженні поставок молочної та іншої харчової продукції.