• In English
 • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 13:31

  Обстановка на кордоні в межах Донецької та Луганської областей залишається напруженою. Державна прикордонна служба організовує охорону та контролює узбережжя Азовського моря, а також ділянку кордону від Новоазовська до Побєди по другому рубежу. Прикордонними підрозділами виставляються наряди, здійснюються рейди та патрулювання.

  Протягом доби відбулося 3 бойові зіткнення прикордонників з незаконними збройними формуваннями.

  О 19:30 1 вересня прикордонний наряд в районі н. п. Безіменне Новоазовського району Донецької області вступив у бойове зіткнення з групою терористів, які були підсилені БМП під прапором так званої ДНР. В результаті бойовики змушені були відступити.

  О 21:00  1 вересня ще один прикордонний наряд, що рухався на автомобілі УАЗ, в районі н. п. Саханка (поблизу Маріуполя) вступив у бойове зіткнення із загоном бойовиків. Прикордонники викликали підкріплення та до його приходу стримували натиск противника. Внаслідок бою 1 прикордонник загинув та 3 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

  О 21:35 1 вересня група прикордонників, що здійснювала патрулювання на автомобілях в бік державного кордону, в районі н. п. Роза Люксембург вступила в бойове зіткнення з сепаратистами. Жертв немає.  

  Для матеріального забезпечення незаконних збройних формувань та угруповання ЗС РФ, яке діє на території України, російська сторона використовує автомобілі так званого «гуманітарного конвою».

  Учора вночі з РФ через Дібровку на Дмитрівку (Донецька область) пройшли 4 вантажівки білого кольору, які за годину повернулися. Це вже не перший випадок, коли вантажівки білого кольору незаконно перетинають кордон у супроводі позашляховиків з охороною.