• In English
 • Близько 1700 залізничників стали захисниками Вітчизни
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 12:14

  Тисяча шістсот шістдесят вісім залізничників-добровольців пішли захищати незалежність України. Про це повідомили в департаменті управління персоналом Укрзалізниці. З них, станом на перше вересня, загинуло десять чоловік та сорок – отримали поранення.

  Колективи залізниць не полишають своїх бійців та їх сім’ї без допомоги. Залізничники, що були поранені в зоні бойових дій, а також сім’ї загиблих, отримують всебічну підтримку від своїх колективів та дорожніх комітетів профспілок.

  Зокрема, Львівська залізниця надала до Дня Незалежності премію всім своїм працівникам, що захищають Вітчизну та перерахувала по 5 тис. грн.  залізничникам, що були поранені в зоні бойових дій. Окрім того, 120 тис. грн. від керівництва залізниці отримала сім’я загиблого залізничника. Допомога надійшла також пораненим працівникам Південно-Західної та Придніпровської залізниць.

  Залізниці продовжують надання допомоги своїм працівникам. Наразі з’ясовуються потреби бійців та їх сімей, збираються гроші на екіпірування, передаються автомобілі в зону АТО тощо.