• In English
 • У Мінекономрозвитку обговорили перспективи двосторонньої торгівлі із США
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 11:53

  Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта обговорив перспективи двосторонньої торгівлі із заступником помічника Міністра торгівлі США Метью Мюрреєм.

  Під час зустрічі Анатолій Максюта наголосив на важливості розвитку економічних відносин між Україною та США, зокрема, щодо зняття обмежень у торгівлі.

  «Для нас дуже важливим є розширення співробітництва зі Сполученими Штатами, передусім у торговельній сфері: можливість розширення присутності американських інвесторів в Україні, обговорення нашого подальшого торговельного співробітництва, яке б включало і зняття торговельних обмежень, які сьогодні існують, в тому числі – і антидемпінгових», – зауважив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі. 

  Своєю чергою Метью Мюррей від імені Міністра торгівлі США подякував українській стороні за вірність позиції стосовно ратифікації Угоди про вільну торгівлю з ЄС, яка зумовить перебудову моделі економічного розвитку України. Крім того, він назвав галузі української економіки, які є найбільш цікавими для представників американського бізнесу, серед них: енергетика, сільське господарство, авіація, сектор інформаційних технологій.