• In English
 • Олександр Сич привітав учнів рідної сільської школи із Днем знань
  опубліковано 01 вересня 2014 року о 20:10

  «Знання є силою, що допомагає людям втілювати задуми і робити життя кращим. Упевнений, що, при бажанні, кожен школяр із маленького поліського села може стати міністром, якщо керуватиметься наукою, працею та любов’ю».

  З такими словами Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич звернувся 1 вересня 2014 року до учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Дерть Рокитнівського району, що на Рівненщині, з нагоди відзначення Дня знань і початку навчального року.

  Урядовець подякував педагогічному колективу рідної школи за плідну роботу на освітянській ниві, односельцям – за формування його особистості, а також побажав учням, аби школа стала для них рідним домом, а вчителькаматір’ю.

  Для дев’ятикласників Віце-прем’єр-міністр провів перший урок «Українаєдина країна». У подарунок від земляка-високопосадовця школярі та вчителі отримали спортивний інвентар та книги для шкільної бібліотеки.

  Перед від’їздом до Рівного Олександр Сич завітав до родинного подвір’я, де познайомився із сім’єю переселенців із Луганщини, що знайшла тимчасовий притулок у господі високопосадовця.

  У Рівному Віце-прем'єр-міністр побував в обласному військовому госпіталі, де наразі отримує медичну допомогу майже півтори сотні бійців, поранених під час АТО, і зустрівся зі студентами та викладачами Національного університету водного господарства та природокористування.

  Разом з головою Рівненської ОДА Сергієм Рибачком Віце-прем'єр-міністр  ознайомився з умовами лікування військових, поспілкувався з бійцями та медичним персоналом, передав для потреб госпіталю перев’язочні матеріали і запропонував опрацювати питання створення на його базі західноукраїнського реабілітаційного центру для ветеранів та учасників АТО. «Бійці, що пройшли пекло АТО, потребують не лише медичної, але й психологічної реабілітації», - наголосив урядовець.

  У Національному університеті водного господарства та природокористування Віце-прем’єр-міністр обговорив перспективи розвитку вищої школи, а також низку інших питань. «Новий закон «Про вищу освіту» суттєво зміцнює фінансову, кадрову та академічну автономію університетів, забезпечуючи викладачів, професорів і студентів значно більшим ресурсом впливу на прийняття рішень, які приймаються у виші. Водночас законом посилено відповідальність університету за кінцевий результат, який відтепер, зокрема, перевірятиме незалежна від Міносвіти інституціяНаціональне агентство із забезпечення якості вищої освіти», - повідомив Олександр Сич.