• In English
 • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
  опубліковано 01 вересня 2014 року о 13:47

  Протягом минулої доби обстановка на державному кордоні України в межах Луганської та Донецької областей, а також в Азовському морі була вкрай напруженою.

  О 15.10 31 серпня здійснено обстріл з артилерійських установок катерної тактичної групи Маріупольського загону морської охорони у складі катерів «Гриф» та «Калкан», які знаходилися у 3 милях від берега в районі населеного пункту Безіменне. У результаті обстрілу на катері «Гриф» виникла пожежа, після чого він затонув. На порятунок екіпажу прибули інші катери Морської охорони, завдяки чому врятовано 8 моряків, з яких - 7 були з пораненнями та опіками. Пошуки ще 2 прикордонників продовжуються. Обставини події розслідуються.

  Продовжуються обстріли території України з Росії.

  О 12.40 та 13.10 31 серпня прикордонний наряд спостерігав здійснення 4-х залпів навпроти ділянки відділу «Красна Талівка» Луганського загону. О 17.20 було ще зафіксовано пуск 4-х ракет з району російського населеного пункту Нижнємитякин.

  На ділянці відділу прикордонної служби «Червоний Чабан» (Херсонська область) зафіксовано політ російського БПЛА, який проводив розвідполіт з тимчасово окупованої території Криму на напрямку н.п. Карлівка (АРК) – Макарівка (Херсонська обл.).