• In English
 • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
  опубліковано 31 серпня 2014 року о 13:27

  Обстановка на українсько-російському кордоні залишається вкрай складною та напруженою.

  О 8.05 30 серпня з території РФ здійснено обстріл мосту через річку Камишна, що розташований в районі населеного пункту Нижньобаранівка (ділянка відділу «Біловодськ» Луганського прикордонного загону). В результаті обстрілу поранено двох цивільних осіб та частково пошкоджено міст.

  О 16.45 30 серпня терористами з РСЗВ БМ-21 «Град» здійснено постріли по опорному пункту прикордонників поблизу населеного пункту Широкіне (Донецька область). Постраждалих немає.

  Продовжується ведення розвідки за допомогою БПЛА з виявлення позицій прикордонників. За добу було зафіксовано 4 безпілотники. 3 з них помітили в Донецькій області поблизу населеного пункту Роза Люксенбург, ще один зафіксували в районі Юганівки на Луганщині.

  Серед мешканців Новоазовська проводиться агітаційна робота щодо підтримки проросійськи налаштованих терористичних організацій.

  30 серпня зафіксоване розповсюдження листівок з закликами збору інформації про місця дислокації українських військ, активістів українських громадських організацій, гарантування низки пільг у разі співробітництва з органами ФСБ РФ, необхідності звільнення житлової площі для російських солдат за першою вимогою тощо. Подібні листівки також виявлялися 29 серпня в м. Приморське Запорізької області.