• In English
 • Мінмолодьспорту: Стабільність держави та економічний розвиток суспільства залежать від молоді
  опубліковано 29 серпня 2014 року о 11:32

  Стабільність держави та економічний розвиток суспільства значною мірою залежать від молоді та ставлення держави до її проблем і потреб. На цьому наголосив Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк під час наради з обговорення Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 р. («Молодь України» на 2016-2020 роки).

  «Формування системної і послідовної державної молодіжної політики є важливою передумовою подолання Україною тяжкої кризи і успішної подальшої розбудови громадянського суспільства європейського типу», – зазначив Андрій Вишняк у своєму виступі.

  «Консолідація та налагоджена спільна робота міністерств, відомств та міжнародних і громадських організацій, які тією чи іншою мірою опікуються питаннями реалізації молодіжної політики, зараз є для нас головним завданням», - підкреслив Перший заступник Міністра.

  Він нагадав, що 29 липня проведено Всеукраїнський форум «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2020», в рамках якого відбулось обговорення проекту Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 р.

  «Це був перший крок з боку держави залучити небайдужу молодь до формування державної молодіжної політики та визначити основні пріоритети Програми на наступні 5 років», - зауважив Андрій Вишняк. Він висловив сподівання, що спільні напрацювання дозволять розробити актуальну і дієву програму підтримки молоді з метою вирішення її сьогоденних проблем.