• In English
 • Укрпошта доставила 20 т гуманітарної допомоги поштовикам Донеччини
  опубліковано 29 серпня 2014 року о 11:01

  Працівникам Донецької дирекції підприємства, постраждалим внаслідок бойових дій на Сході України, відправлено гуманітарну допомогу. Контролював відправлення в.о. генерального директора Укрпошти Михайло Паньків.

    Вантаж, вагою 20 т, відправлено з Харкова двома вантажними машинами до навчального центру Донецької дирекції Укрпошти у Святогірську, де наразі проживають постраждалі поштовики. Його вмістпродукти харчування, обладнання для обігріву, ковдри, дитячі іграшки, шкільне приладдя та інші речі. Для школярів до 1 вересня підготовлено шкільну форму, канцелярське приладдя, рюкзаки. Передано й найнеобхідніше сім’ям з немовлятами.

  Гуманітарну допомогу збирали всім колективом поштовиків генеральної та Харківської дирекції Укрпошти. «Поштовики не залишають своїх у біді та завжди готові прийти на допомогу. Тільки разом можна подолати всі труднощі. Об’єднуючись, ми стаємо сильнішими. Сподіваюся, що мирне небо та відновлений Донбас не за горами»,сказав керівник Укрпошти Михайло Паньків.

  Укрпошта вже не вперше проводить подібну акцію допомоги. Спільними зусиллями поштовики з усіх куточків України підтримують Збройні Сили України.

  Завдяки добрій волі та турботі працівників з різних обласних дирекцій Укрпошти було закуплено необхідний спецодяг та обладнання для військових, продукти харчування, придбано ліки і товари для поранених в зоні АТО. Крім того, поштовиками практично всіх дирекцій національного оператора було організовано самостійний збір продуктів і товарів для військових та відправку благодійних смс на номер 565.