• In English
 • Голова ДСНС ознайомився з готовністю закладів, в яких проживають внутрішньо переміщені особи, до осінньо-зимового періоду
  опубліковано 28 серпня 2014 року о 19:04

  28 серпня 2014 року Голова ДСНС України Сергій Бочковський у ході робочої поїздки до Одеської області ознайомився з умовами розміщення тимчасово переселених громадян та готовністю об’єктів, визначених для їх проживання у осінньо-зимовий період.

  У ході робочого візиту Голова Служби відвідав лікувально-оздоровчі заклади області, де проживають громадяни, що тимчасово переміщені з території проведення АТО. Зокрема, Сергій Бочковський відвідав ДП Клінічний санаторій ім. Пирогова (Куяльник). На даний час у закладі перебуває 173 людини, з яких 107 – особи, що тимчасово переміщені із АР Крим, та 66 осіб з району проведення АТО. Наступними пунктами зупинки були санаторії Біла акація, Міжрейсова база моряків та санаторій ДСНС України Одеський, у яких перебувають люди.

  На базі санаторію ДСНС України “Одеський” у 2004 році створений та функціонує Медичний центр медико-психологічної реабілітації рятувальників. Комплексна система медико-психологічної реабілітації дає можливість оцінити стан психофізіологічного здоров’я рятувальників, а також ступінь професійного стресового навантаження та комплексно оцінити ефективність медико-психологічної реабілітації.

  Під час ознайомлення з об’єктами у Одеської області, визначеними для проживання тимчасово переселених людей у осінньо-зимовий період, голова служби звернув увагу на їх готовність та зазначив, що у закладах створені всі умови для перебування там людей з настанням холодів.

  «Створені комфортні умови для людей, санаторії обладнані системою опалення, у столовій закладу для людей персонал влаштувавшведський стіл”. Заклади повністю готові до осінньо-зимового періоду.

  У санаторіях створені всі необхідні умови для проживання людей з обмеженими можливостями. Саме таких людей у великій кількості приймає Одеса закладах відчувається особлива атмосфера – теплота людських душ та щирість персоналу», - зазначив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Нагадаємо, за даними Міжвідомчого координаційного штабу, на цей час з району проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 177 тис. 296 осіб, у тому числі 58 тис. 746 дітей, 22 тис. 788 інвалідів та осіб похилого віку.

  Всього в регіонах України тимчасово розміщено 208 тис. 913 осіб.

  Вже найближчим часом людей, які нині тимчасово проживають на територіях гуртожитків навчальних закладів чи базах відпочинку (324 об’єкти), що  не обігріваються, необхідно буде перемістити до інших будівель. Наразі там перебуває 16 тис. 709 внутрішньо переміщених осіб.

  Міжвідомчим координаційним штабом визначено 1 тис. 863 об’єкти, у яких можливо розмістити понад 20 тис. осіб.

  Міжвідомчий координаційний штаб робить все можливе, аби взимку кожна людина, яка переїхала зі східних регіонів України, мала житло та була зігріта.