• In English
 • У цілях безпеки тимчасово закрито 11 вокзалів Донецької залізниці
  опубліковано 27 серпня 2014 року о 13:05

  У зв'язку з бойовими діями та нестабільною ситуацією на Донбасі у цілях безпеки пасажирів і залізничників тимчасово закриті і не обслуговують пасажирів 11 вокзалів Донецької залізниці. Це вокзали: Микитівка, Горлівка, Дебальцеве, Єнакієве, Харцизьк, Макіївка, Ясинувата, Іловайськ, Луганськ, Стаханов та Рубіжне.

  До уваги пасажирів! Придбати/повернути проїзні документи можна на будь-якому іншому вокзалі Донецької залізниці або через мережу Інтернет http://booking.uz.gov.ua/.

  Нагадаємо, що у зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури відправлення пасажирських поїздів дальнього сполучення на Донецькій залізниці здійснюється зі станцій Костянтинівка і Маріуполь.

  Відправлення зі станції Костянтинівка

  № 92 Ясинувата – Одеса (через Дніпропетровськ, Знам'янку), час відправлення – 16:20;

  № 10 Донецьк – Москва (через Харків), час відправлення – 17:15;

  № 47 Донецьк – Севастополь (через Запоріжжя, Мелітополь), час відправлення – 17:25;

  № 125 Ясинувата – Київ (через Харків, Полтаву), час відправлення – 21:17.

  Відправлення зі станції Маріуполь

  № 69/70 Маріуполь – Львів (через станції Волноваха, Камиш-Зоря, Чаплине, Дніпропетровськ, Шевченко і Жмеринку), час відправлення – 7:55;

  №584 Маріуполь – Київ (через Волноваху (18:22), Камиш-Зорю, Лозову, Полтаву, Миргород), час відправлення - 17:05.

  Приміські поїзди Донецької залізниці курсують на ділянках

  У Донецькій області на ділянках Маріуполь – Волноваха, Волноваха – Камиш-Зоря, Авдіївка – Красноармійськ – Чаплине, Скотувате – Костянтинівка – Слов'янськ – Красний Лиман; Скотувате – Слов'янськ – Бантишеве, Красний Лиман – Сіверськ – Артемівськ-2 – Курдюмівка.

  У Луганській області на ділянках Родакове – Луганськ, КомунарськРодакове, Рубіжне – Сватове – Куп'янськ, Луганськ – Мануїлівка.

  При плануванні поїздки пасажирам варто звертатися за уточнюючої інформацією до залізничних кас і довідкових служб вокзалів, а також слідкувати за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про усі зміни в графіку руху поїздів.