• In English
 • Людмила Денісова: До органів соцзахисту звернулося понад 107 тис. переселенців
  опубліковано 26 серпня 2014 року о 15:22

  За соціальними виплатами, які забезпечує Міністерство соціальної політики та управління соціального захисту в регіонах України, на сьогодні звернулися 107 447 громадян, які виїхали з Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів 26 серпня.

  Зокрема, з Донецької області виїхало 63 106 осіб,  з Луганської області – 31 263 особи, з АР Крим та м. Севастополь – 13 078 осіб. 

  Міністр додала, що майже 50 тисяч переселенців звернулися до органів Пенсійного Фонду України щодо переведення пенсійних справ за місцем тимчасового перебування. «Всім їм забезпечується виплата пенсій, бо вони звернулися до органів Пенсійного фонду».

  Людмила Денісова наголосила, що у тих районах Донецької та Луганської областей, де ведуться бойові дії, немає можливості забезпечити пенсійні виплати через поштові відділення. Тому багато громадян бажають змінити поштове відділення на банк для отримання коштів: «Для цього необхідно зареєструватися у тому банку, де людина хоче отримувати пенсію через банківський рахунок». За її словами, «Ощадбанк» організовує додаткову кількість працюючих для цієї роботи, щоб уникнути черг, а також щоб люди могли отримувати вчасно свої кошти.

  Міністр також повідомила, що на сьогодні до управлінь соцзахисту звернулося 8 670 осіб щодо продовження нарахування допомоги при народженні дитини. До центрів соціальної служби сімї, дітей та молоді звернулися 12 340 родин переселенців.

  Крім того, вона додала, що Державні центри зайнятості працевлаштували 1185 переселенців зі Сходу України, а загалом у центри зайнятості звернулося 7,6 тис. осіб.

  Людмила Денісова також повідомила, що спрощено працевлаштування вчителів з Донецької та Луганської областей: їм достатньо звернутися до органів Пенсійного фонду для отримання довідки про обов'язкове соціальне страхування і пройти медкомісію.