• In English
 • Угода з ЄС буде ратифікована нинішнім складом Парламенту - Арсеній Яценюк в інтерв'ю українським телеканалам
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 19:35

  «Угода про асоціацію з ЄС буде ратифікована цим складом Парламенту у вересні. Уряд зробив все для того, щоб не просто ратифікувати Угоду, а й виконувати її», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 22 серпня, в інтерв’ю українським телеканалам.

  Глава Уряду зазначив, що Росія намагалася загальмувати процес ратифікації Угоди з ЄС, мовляв, Угода заважає російській економіці: «Думаю, російській економіці заважає тільки російська військова агресія і режим, який сьогодні є - уже сотні мільярдів доларів тікають з російської економіки».

  Арсеній Яценюк нагадав, що проведені кілька раундів технічних консультацій щодо Угоди про асоціацію за участю ЄС, України та РФ: «На кожне так зване російське застереження у нас є два наших, які повністю нівелюють російську позицію. Немає жодних підстав для Росії навіть піднімати голос про те, що ця Угода має негативні наслідки для неї».

  «Усе готове до ратифікації Угоди з ЄС. Цей склад Парламенту в вересні ратифікує Угоду з Європейським Союзом», - сказав Арсеній Яценюк.

  У свою чергу Уряд України зробив все для того, «щоб не просто ратифікувати Угоду, а й виконувати її». Арсеній Яценюк нагадав, що 21 червня Кабінет Міністрів прийняв рішення створити систему виконання Угоди з Європейським Союзом. Був створений урядовий Офіс з питань європейської інтеграції та представлені заступники міністрів з євроінтеграції, які пройшли публічний конкурс.

  Арсеній Яценюк зазначив, що на посаду заступників міністрів у деяких міністерствах було близько 40 претендентів: «Молоді люди, англомовні, вже з досвідом і знають, що робити. Отакі молоді люди вже зараз створили певний кістяк виконання Угоди».