• In English
 • Арсеній Яценюк закликав перед виборами підписати угоду про формування проукраїнської, проєвропейської парламентської коаліції
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 19:55

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до всіх учасників політичного процесу: перед парламентськими виборами підписати угоду про формування нової парламентської коаліції, яка повинна об'єднатися тільки біля однієї мети – суверенна, незалежна, європейська держава. Про це він заявив в інтерв’ю українським телеканалам у п’ятницю, 22 серпня.

  Він зазначив, що на виборах «є тільки одна програмавсі повинні об'єднатися навколо програми суверенної європейської країни».

  «Що треба робити? Який план реформ? Велосипед вже давно придумали. Ми його навіть підписали. Це Угода про асоціацію з Європейським Союзом. Там 700 сторінок, і на кожній сторінці кожен пункт – це реформа, яка повинна бути проведена», - підкреслив Глава Уряду.

  Тому, за його словами, в Верховній Раді повинна бути сформована «проукраїнська, проєвропейська, потужна більшість».

  «Що робити – написано. Угода підписана Президентом, Угода підписана Урядом. Тепер її треба виконувати. Нам треба вибороти мир і нам треба рухати країну вперед», - підсумував Арсеній Яценюк.