• In English
 • 20 тонн гуманітарної допомоги від рятувальників ДСНС України отримали жителі сходу в районі проведення АТО
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 18:14

  Рятувальники зведеного загону Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни Сумскої області) ДСНС України на чолі з полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим, ризикуючи власним життям,   22 серпня доправили в місто Золоте поблизу Первомайська (Луганська область) гуманітарну допомогу. Продукти харчування, овочі та фрукти, товари першої необхідності, одяг та взуття для дітей і дорослих отримали 650 людей, які наразі  тимчасово знайшли притулок у місцевій школі-гімназії.

  Місто Золоте наразі знаходиться під контролем терористів. Тільки за останню добу, в результаті інтенсивних боїв є жертви серед мирного населення цього пункту. Тому допомога, яку доставили рятувальники зведеного загону, була дійсно довгоочікуваною. Люди з глибокою вдячністю приймали від своїх співвітчизників продукти харчування та речі першої необхідності.

  Перше, що побачили рятувальники, приїхавши в місто – «мертву тишу»: 15-тисячне місто ніби завмерло. За останні декілька місяців люди не отримували взагалі ніякої допомоги і втратили будь-яку надію на порятунок. Там, як і в інших місцевостях, де тривають бойові дії, відсутнє електро-, газо- та водопостачання.

  «Ми виступаємо єдиним фронтом - і рятувальники, і цивільне населення, для того, аби нормалізувати життя на сході країни, - зазначив начальник зведеного загону рятувальників Сергій Біляєв. - Чужого горя не буває, в цьому я пересвідчився у черговий раз, коли жителі моєї рідної Роменщини оперативно відреагували на заклик допомогти та зібрали 20 тонн необхідних речей та продуктів харчування для жителів Донбасу. За це я їм низько вклоняюся, адже завдяки їхнім діям хтось за декілька сотень кілометрів знову повірив у людяність та співчуття, які так притаманні громадянам нашої країни. Сьогодні ми доставили вантаж людям, які дійсно його потребують».

  Також полковник Біляєв передав жителям міста Державний прапор України і почув у відповідь патріотичне гасло - «Слава Україні