• In English
  • Визначено перелік об’єктів державного цінового регулювання та обсяги державного інтервенційного фонду у 2014- 2015 рр.
    опубліковано 22 серпня 2014 року о 14:00

    За поданням Міністерства аграрної політики та продовольства України, Кабінетом Міністрів України прийнято постанови «Про затвердження переліку об’єктів державного цінового регулювання з визначенням періодів такого регулювання у 2014 - 2015 роках» та «Про затвердження обсягів формування державного інтервенційного фонду у 2014/2015 маркетинговому періоді».

    Постановою «Про затвердження переліку об’єктів державного цінового регулювання з визначенням періодів такого регулювання у 2014-2015 роках» визначено  пшеницю м’яку, жито, ячмінь, борошно пшеничне, борошно житнє, гречку, кукурудзу, цукор-пісок (буряковий), молоко сухе та масло вершкове об’єктами державного цінового регулювання на 2014/15 маркетинговий період. Цінове регулювання на ринках зазначених видів сільськогосподарської продукції буде здійснюватись через проведення фінансових та товарних інтервенцій за рахунок наявних та додатково закуплених до державного інтервенційного фонду обсягів.

    Інша постанова «Про затвердження обсягів формування державного інтервенційного фонду у 2014/2015 маркетинговому періоді», надасть можливість формувати державний інтервенційний фонд  для цінового регулювання  ринку сільськогосподарської продукції та забезпечення продовольчої безпеки держави.