• In English
 • Мінсоцполітики: Кошти другого траншу державних соціальних допомог серпня майже повністю надійшли у регіони
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 20:14

  Розпочато фінансування другого траншу державних соціальних допомог цього місяця. Для додаткової виплати допомог малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства направлено 281,1 млн. грн.

  За інформацією структурних підрозділів соціального захисту населення 21 серпня регіонам надійшли кошти у сумі 258,8 млн. грн. Зокрема, поштовим відділенням та банківським установам перераховано 23,4 млн. грн. зазначених допомог.

  Разом з тим, кошти для здійснення виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства не надходять до окремих міст Донецької області: Авдіївка, Горлівка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Мар’їнка, Харцизьк, Шахтарськ і Шахтарський район, Ясинувата та Ясинуватський район, а також, безпосередньо, до міста Донецьк.

  У зв’язку з технічними проблемами у роботі територіальних органів Держказначейства Луганської області субвенція для виплати державних допомог у першій та другій половині серпня до регіону не надходила.