• In English
 • Підприємства Держлісагентства допомагають українській армії та постраждалим в АТО
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 15:24

  Незважаючи на непростий для нашої держави час, лісівники усієї країни долучаються до вирішення загальнонаціональних завдань – постійно допомагаючи українській армії та постраждалим в АТО. З березня поточного року лісогосподарськими підприємствами Держлісагентства постійно надається гуманітарна допомога.

  Станом на 20.08.14 зі всіх управлінь лісового та мисливського господарства було направлено на забезпечення обороноздатності країни понад 9,2 млн. грн. Ці кошти є добровільними внесками працівників галузі, а також лісгоспів, профкомів.

  Більше 6 млн. грн. із загального збору перераховано на різні заходи: благодійний фонд оборони, на лікування поранених, допомогу сім’ям загиблих, мобілізаційну роботу. В тому числі зібрано 1 млн. 350 тис. на придбання товарно-матеріальних цінностей. Було закуплено військову амуніцію: каски, бронежилети, берці тощо. Також медикаменти для потерпілих, продукти харчування, засоби гігієни, речі для облаштування побутових умов.

  Значну частину допомоги держлісгоспи надали для потреб військових формувань та відновлення інфраструктури Донбасу – лісом та лісоматеріалами: 1000 куб. м пиломатеріалів, 2600 куб. м дров.

  «Наразі  припинити постачання  допомоги на Донбас лісівники не збираються. На черзі готується нова відправка гуманітарного вантажу», - зазначив Голова відомства Валерій Черняков.