• In English
 • Остап Семерак представив новообраних заступників міністрів з євроінтеграції
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 14:40

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак сьогодні, 21 серпня, в Будинку Уряду представив новопризначених заступників міністрів з питань євроінтеграції.

  «Нові заступники були призначені вчора, 20 серпня, на засіданні Уряду після довгої, доволі напруженої дискусії, але фахової і конструктивної», – сказав Міністр.

  Остап Семерак зазначив, що тим самим учора Кабінет Міністрів «завершив дуже відповідальний етап створення в Україні оновленої системи координації органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції».

  «Новопризначені заступники міністрів стануть важливою ланкою у процесі виконання Україною зобов’язань згідно з Угодою про асоціацію з ЄС», – додав урядовець.

  Міністр нагадав, що вперше в історії України Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком було ініційовано відкритий публічний відбір кандидатів на ці ключові посади.

  Відбір здійснювався комісіями, які були створені при кожному міністерстві.

  «Кожен із заступників відповідає абсолютно високим вимогам, які були затверджені Кабміном, мають досвід проектної роботи, досвід роботи із західними партнерами, володіють іноземними мовами і, найголовніше,мають розуміння тієї роботи, яка необхідна до виконання з сьогоднішнього дня», – розповів Остап Семерак.

  «Саме вони, зрештою, й нестимуть персональну відповідальність за виконання поставлених на них завдань», – наголосив урядовець.