• In English
 • Укртрансінспекція: Квоти дозволів третіх країн на виконання перевезень вантажів в/з Греції і Казахстану майже повністю використано
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 13:20

  За інформацією Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті станом на 20 серпня річні квоти дозволів окремих країн на виконання міжнародних перевезень вантажів в/з третіх країн майже повністю вичерпано.

  Зокрема, квоту Азербайджану (в/з третіх країн) використано на 84%; Білорусі (двосторонні) - 80%; Білорусі (транзит з оплатою дорожніх зборів) - 79%; Вірменії (в/з третіх країн) - 74%; Греції (в/з третіх країн) - 97%; Грузії (універсальні 3К) - 79%; Казахстану (в/з третіх країн) - 96%; Казахстану (транзитні) – 89%; Норвегії (універсальні) - 89%; Росії (в/з третіх країн) - 87%; Фінляндії (в/з третіх країн) - 82%.

  З метою недопущення простою автомобільних транспортних засобів та зриву перевезень, Укртрансінспекція звертається до перевізників з проханням врахувати зазначену інформацію в подальшій роботі та не планувати перевезення, які потребують використання дозволів, квота яких майже закінчилася. Особливу увагу слід приділити дозволам, квота яких використана більше ніж на 85-85%.

  З даними щодо залишків дозволів можна ознайомитись на сайті Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті у розділі «Он-лайн залишок дозволів», яка оновлюється в режимі реального часу.