• In English
 • Мінсоцполітики: Банківські установи ще чотирьох міст та одного району Донецької області почали виплату серпневих пенсій
  опубліковано 20 серпня 2014 року о 19:20

  Станом на 20 серпня кошти для здійснення пенсійних виплат цього місяця перераховано на рахунки банківських установ міст Донецьк, Авдіївка, Амвросіївка, а також Старобешівського району Донецької області.

  Загалом фінансування та виплата пенсій відбувається у 28 районах та містах Донеччини. Водночас не здійснюється перерахунок коштів до міст Сніжне, Горлівка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Шахтарський район, Ясинувата та Ясинуватський район.

  У Луганській області наразі виплата пенсій фінансується у 13 районах та містах. Разом з тим, з більшістю управлінь Пенсійного фонду України та відділеннями АТ „Ощадбанк” в Луганській області телефонний та електронний зв’язок відсутній. Тому перерахувати кошти для здійснення пенсійних виплат іншим районам і містам Луганщини сьогодні неможливо.

  В цілому по країні вже профінансовано майже 16 млрд. грн. пенсій цього місяця. Зокрема, поштовим відділенням забезпечено здійснення пенсійних виплат громадянам включно до 22 серпня, банківським установам – включно по 21 серпня.