• In English
 • Транспортна міліція посилює охорону стратегічно важливих залізничних об'єктів
  опубліковано 20 серпня 2014 року о 13:44

  Загін із п’ятнадцяти співробітників транспортної міліції управління внутрішніх справ на Південно-Західній залізниці долучився до боротьби з терористами на сході. Згідно з наказом МВС України, правоохоронці транспортної міліції залізниць України мають посилити охорону стратегічно важливих залізничних об'єктів Придніпровської залізниці.

  Всі міліціонери отримали повний комплект бойової екіпіровки. Тобто не тільки табельні пістолети та гумові кийки, але й автоматичну зброю, а також боєкомплект із набоями. Крім того, були видані засоби індивідуального захисту – бронежилети ІV класу і каски.

  В бойову групу транспортних міліціонерів увійшли оперуповноважені по боротьбі із злочинними посяганнями на вантажі, співробітники кримінальної міліції у справах неповнолітніх, бійці патрульно-постової служби та інших підрозділів. До зведеного міліцейського загону ввійшли представники великих транспортних вузлів столичної магістралі – Конотопа, Жмеринки, Хмельницького, Коростеня, Білої Церкви.

  Начальник Управління МВС України на Південно-Західній залізниці Ігор Грінцевич зазначив: «Про серйозність поставлених завдань говорить той факт, що всі міліціонери отримали повний комплект бойової екіпіровки. Наші хлопці забезпечені повністю, починаючи від взуття, боєприпасів і до сучасних засобів індивідуального захисту. Кожен працівник добре знає свої обов'язки і сумлінно їх виконує. Їдуть відповідальні люди, кращі з кращих».