• In English
 • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
  опубліковано 20 серпня 2014 року о 13:21

  Обстановка на кордоні залишається напруженою. Тривають обстріли українських позицій з  території Росії.

  З 11.50 19 серпня з району населеного пункту Селезньове (РФ) вівся артобстріл території України. Вогонь вівся в напрямку населеного пункту Амвросіївка. Один із прикордонних нарядів відділу фіксував розриви снарядів на околиці Амвросіївки.

  Спостерігається активність ведення російською стороною розвідки узбережжя Азовського моря та проведення провокаційних дій.

  Об 11.30 19 серпня групою катерів Морської охорони Держприкордонслужби України в районі населеного пункту Сєдове виявлено 3 катери «Мангуст» Берегової охорони прикордонної служби ФСБ РФ, що рухались курсом у напрямку м. Маріуполь. Після попередження про відкриття вогню катери вийшли на рекомендований курс.

  За минулу добу прикордонники зафіксували роботу російських безпілотних літальних апаратів на ділянках Донецького та Херсонського загонів.

  О 20.30  19 серпня прикордонний наряд посту технічного спостереження Донецького загону виявив 2 БПЛА (на висоті близько 1 км), один з яких рухався в напрямку «Новоазовськ  Сєдово», а другий – «Сєдово - Крива Коса». З катера Морської охорони БПЛА були обстріляні зі стрілецької зброї.

  О 22.08 19 серпня прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Червоний Чабан» Херсонського загону виявив 1 БПЛА (на висоті до 1000 м), який рухався за напрямком «Чаплинка – Каірка». Було застосовано стрілецьку зброю.

  Впродовж 19 серпня оформлення російського гуманітарного вантажу не здійснювалося. Від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні до Адміністрації Державної прикордонної служби України надійшов список делегатів організації, які будуть супроводжувати вантаж із гуманітарною допомогою через українсько-російській державний кордон.