• In English
 • Відбулася творча благодійна акція "Фото на допомогу"
  опубліковано 19 серпня 2014 року о 15:53

  Творча благодійна акція відбулася у Херсоні. Просто неба на площі Свободи до об’єктива професіоналів потрапляли звичайні городяни. За символічну плату - усього 5 гривень - кожен з них отримав світлину у патріотичному стилі. Усі кошти за фотосесію пішли на допомогу військовим.

  Думка поєднати приємне з корисним виникла у журналістки ХОДТРК «Скіфія» Аліни Савченко. На цей крок її надихнуло щире спілкування з військовими, з котрими вона познайомилася у творчих відрядженнях на блокпости, встановлені на кордоні з окупованим Кримом.

  Ідею дівчини відразу підхопили професійні фотографи - голова фотоклубу «Свіжий погляд» Денис Максимов та професіонал з 30-тирічним досвідом Олександр Андрющенко.

  До незвичної акції долучилося чимало небайдужих херсонців, благодійні фонди, журналісти, бізнесмени і депутати. Серед них - депутат Херсонської міської ради Еліко Маркелія, координатор центру Європейської інформації ХОУНБ ім. О. Гончара Наталя Шальнова, голова Фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польська та інші.

  Плата за фото була символічна - 5 гривень. Втім люди давали і більше. Усього вдалося зібрати 1975 гривень. Та навіть після акції херсонці продовжували доносити гроші. Тож кінцева сума - 2,5 тисячі гривень. Намет, каримати, фрукти, пальне, картки поповнення на мобільні телефони – всі ці подарунки та багато іншого вже наступного дня організатори передали в руки заступнику командира дивізіону з озброєння Петру Грищуку.

  Акція «Фото на допомогу» поєднала цілі покоління. Усі бажали військовим якнайшвидше повертатися додому живими і здоровими.