• In English
 • Черкаськими міндоходівцями легалізовано працю 319 найманих працівників
  опубліковано 19 серпня 2014 року о 10:05

  Протягом січня-липня 2014 року проведено 47 перевірок з питань контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб із виплаченої заробітної плати. Донараховано 3,8 млн. грн. ПДФО.

  – Також виявлено 45 фактів виплати зарплати в «конвертах», нижче встановленого мінімального рівня у юридичних осіб та 319 випадків використання незареєстрованих найманих працівників у підприємців. Легалізовано 11,3 млн. грн. доходів та донараховано майже 1,5 млн. грн., – повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

  Проведеними перевірками виявлено 189 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації та залучено їх до державної реєстрації фізичними особами-підприємцями із відповідною сплатою майже 46 тис. грн. податків.

  Фахівці інспекції та міської ради також проводять спільні засідання комісій з питань підвищення рівня виплати заробітної плати. З початку року заслухано 291 керівника черкаських підприємств, які здійснювали виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної або значно нижче середньої по місту. За результатами цієї роботи додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб до міського бюджету складуть 2,1 млн. грн.

  ДПІ у м. Черкасах нагадує роботодавцям та громадянам, що протягом 2014 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1218 грн.