• In English
 • Ігор Швайка: Показники цьогорічного врожаю перевищать рекордні минулорічні
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 15:40

  Міністр агарної політики та продовольства України Ігор Швайка під час робочої поїздки на Черкащині дав інтерв’ю телеканалу «Рось».

  Зокрема, у студії було порушено питання продовольчої безпеки країни, гуманітарної ситуації на сході, активного розвитку тваринництва та загального реформування агропромислового сектору.

  Ігор Швайка запевнив, що, незважаючи на окупацію Криму та бойові дії на Донбасі, показники цьогорічного врожаю перевищать рекордні минулорічні. «За даними, які є на сьогоднішній день, голоду в нашій країні не буде», - наголосив Ігор Швайка.

  Крім того, очільник Мінагрополітики запевнив, що гуманітарної катастрофи у країні немає: "Згідно визначення, гуманітарна катастрофа це масова загибель людей, що виникла внаслідок бойових, політичних дій або катастроф. До Луганської ж та Донецької областей надходять продукти першої необхідності, адже наразі через бойові дії в цих регіонах порушено логістичний ланцюжок: існуючий запас продуктів неможливо доставити зі складів до пунктів призначення. Робота з доставки продуктів першої необхідності в зону АТО триває постійно, і псевдо-допомоги країни-агресора ми не потребуємо", - відзначив Ігор Швайка.

  Також, Міністр Ігор Швайка запевнив, що настав час значних реформ в агропромисловому комплексі. «Мінагрополітики має стати органом, головне завдання якого не розподіляти кошти між аграріями, а формувати загальну політику в аграрному комплексі», - додав він.