• In English
 • 5 вересня відбудеться Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи"
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 15:04

  Shell зміцнює співпрацю з Україною. Про це свідчить участь Голови компанії Shell в Україні, віце-президента з розвідки та видобутку Shell по Україні Грехема Тайлі у VI Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи, який відбудеться 5 вересня за підтримки Держінвестпроекту.

  Грехем Тайлі на першому пленарному засіданні Форуму розповість про надійні партнерські відносини з Україною. Нагадаємо, що світова група енергетичних та нафтохімічних компаній Shell залучена в два пошуково-розвідувальних проекти в Україні - Спільна діяльність і Юзівський проект. Обидва реалізовуються у Харківському регіоні, а саме: в Первомайському та в Близнюківському районах. У рамках цього проекту в 2013 році Shell виділила на допомогу цим районам 1,5 мільйона гривень.

  Після завершення пленарного засідання учасники візьмуть участь у  панельній дискусії «Соціально-економічні вигоди розвитку газової галузі в Харківській області». Спікерами обговорення виступлять представники з Центру глобалістики «Стратегія XXI», Центру «Номос», Групи компаній «Надра», Газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування» та інші. Серед головних тем – «Нетрадиційний газ: економічні вигоди для України», «Принципи соціально-відповідального ведення бізнесу», «Вплив проектів розвідки і видобування вуглеводнів на соціально-економічний розвиток місцевих громад Харківської області» тощо.

  VI Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи відбудеться 5 вересня у Харкові. Реєстрація і детальна програма Форуму на www.Led.org.ua .