• In English
 • В Укравтодорі перепідписали контракт на реалізацію пілотного проекту експлуатаційного утримання автомобільної дороги за кінцевим результатом
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 10:48

  Пілотний проект експлуатаційного утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (від м. Броди до м. Стрий – км 434+230 – км 621+500) за кінцевим результатом реалізовуватиме турецька компанія «Онур». Відповідний договір було укладено Головою Державного агентства автомобільних доріг України Сергієм Підгайним і очільником компанії Онуром Четинджевизом.

  За словами Голови Укравтодору С. Підгайного, досвід, отриманий в ході втілення цього проекту стане основою для подальшого впровадження такого формату співробітництва приватного та державного секторів. Саме тому, реалізація проекту має бути здійснена на найвищому рівні, що можливо лише за умови надійного підрядника.  

  «Компанія «Онур» вже багато років є виконавцем робіт з реконструкції та капітального ремонту українських автомобільних доріг загального користування, зокрема М-03 Київ – Харків – Довжанський і М-06 Київ – Чоп. Вона довела свою надійність та відповідальність, а отже гарантуватиме не лише викосу якість своєї роботи, а й її оперативність, що є дуже важливим в умовах завершення ремонтно-будівельного сезону 2014 року», – підкреслив С. Підгайний.

  В свою чергу, О. Четинджевизом запевнив керівництво Держагентства, що роботи з реабілітації дорожнього покриття на зазначеній ділянці будуть розпочаті вже у найближчі 2 тижні та завершені відповідно до встановлених термінів. Це можливо, оскільки в активах компанії наявні всі необхідні ресурси.

  Нагадаємо, переможцем відкритих торгів на виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільної дороги за кінцевим результатом наприкінці минулого року стала іспанська дорожня компанія Elsamex S. A., яка порушила умови контракту, так і не приступивши до виконання робіт з відновлення дорожнього покриття на визначеній ділянці.

  Згідно з умовами міжнародних правил закупівель Європейського банку реконструкції та розвитку Контракт на виконання зазначених робіт було присуджено компанії ONUR Taahhut Tasimacilik (Туреччина), що надала другу за ціною тендерну пропозицію та підтвердила ціну на момент укладання договору, а також отримала підтвердження ЄБРР, за рахунок якого фінансується зазначений проект.