• In English
 • Міністр охорони здоров'я відвідав херсонські лікарні
  опубліковано 16 серпня 2014 року о 10:35

  15 серпня 2014 Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій відвідав з робочою поїздкою м. Херсон.

  Під час наради в Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації були обговорені питання надання медичної допомоги переселенцям із окупованого Криму, Луганської та Донецької областей, а таких станом на 15 серпня 2014 року зареєстровано міграційною службою вже понад 1500 осіб, серед них 314 діти.

  Заступник директора Департаменту Ліна Бондарева доповіла Міністру про заходи, які вживаються керівництвом галузі в області для забезпечення медичною допомогою цієї категорії пацієнтів та проблеми, що виникають і можуть бути вирішені за допомогою міністерства охорони здоров’я.

  Відвідини Херсонської міської клінічної лікарні розпочалися з ознайомлення з вартістю ліків в одному з аптечних пунктів. Олег Мусій, спілкуючись з фармацевтами, цікавився динамікою цін на ліки імпортного та вітчизняного виробництва, номенклатурою наявних лікарських засобів. Міністр також ознайомився з роботою неврологічного відділення, міського інсультного центру, проктологічного відділення, відділення анестезіології та реанімації, судинної хірургії, умовами перебування та лікування пацієнтів.

  Під час спілкування з медичними працівниками та пацієнтами лікарні піднімалися питання оплати праці медичних працівників, ролі та місця професійних лікарських громадських організацій в управлінні галуззю, аспекти медикаментозного забезпечення пацієнтів. Головний лікар Херсонської міської клінічної лікарні Алла Малицька ознайомила Міністра охорони здоров’я України з підготовкою до 100-річного ювілею лікарні.

  Міністр також відвідав Херсонський обласний госпіталь інвалідів війни. Олег Мусій ознайомився з матеріально-технічним та медикаментозним забезпеченням закладу з метою організації лікування у цьому госпіталі поранених захисників Вітчизни. Міністр відвідав терапевтичне, кардіологічне та неврологічне відділення. Його приємно вразила та теплота, з якою пацієнти відгукувались про медичний персонал лікарні, достатньо високий рівень медикаментозного забезпечення та харчування. Ветерани подякували Уряду за турботу.