• In English
 • Театр ім. Франка фінансово підтримає українську армію
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 13:59

  27 серпня Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка відкриє свій 95-й ювілейний сезон виставою за п’єсою Т. Г. Шевченка «Назар Стодоля» та усі кошти, зібрані з продажу квитків та під час її показу перерахують на потреби української армії. Таке рішення одностайно ухвалив колектив театру. 

  «Початок сезону з вистави «Назар Стодоля» за Шевченком символічний. Ця перша наша вистава стане не лише присвятою українським військовим, що стоять на сторожі миру в Україні та оберігають державні кордони від ворога, а й спробою допомогти їм матеріально» - сказав генеральний директор театру Михайло Захаревич.

  У театрі кажуть - стояти осторонь у непростій ситуації, яка склалась в Україні, вони не можуть і такий крок є проявом їх громадянсько-патріотичної позиції. Ці кошти, певні «франківці», глобально проблему забезпечення армії не вирішать, та зібрані спільними зусиллями, вони допоможуть придбати додатковий захист для військових – комплекти бронежилетів, касок тощо.

  Дана ініціатива не перший патріотичний прояв Театру Франка. Так, у липні цього року працівники закладу вже перерахували на потреби армії свій загальний одноденний заробіток – 85 тис. 541 грн. Подібні ініціативи «франківці» планують продовжувати і надалі, і з аналогічним зверненням звертаються до колег з інших українських театрів та сподіваються на підтримку.