• In English
 • Ігор Швайка зустрівся з представниками машинобудівної компанії "Deere and Company"
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 12:59

  14 серпня Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка і керівники департаментів міністерства зустрілися із представниками компанії «Deere and Company».

  З боку виробника сільськогосподарської техніки у зустрічі взяли участь головний виконавчий директор «Deere and Company» Семюель Р. Аллен, віце-президент компанії з продажів Крістоф Віггер, Генеральний директор ТОВ «Джон Дір Україна» Ігор Кутовий, президент сільськогосподарського та садово-паркового підрозділу компанії Марк фон Пенц, а також директор відділу з продажів у країнах СНД Дірк Штратманн.

  У ході зустрічі сторони обговорили можливість оперативного забезпечення українського ринку якісною сільськогосподарською технікою, залучення до широких інфраструктурних проектів. Представники виробника сільгосптехніки запевнили, що розглядають Україну як стратегічний ринок, ідеальний для розгортання діяльності «Deere and Company», зважаючи на середні розміри полів та високу перспективність українського агропромислового комплексу.

  Ігор Швайка, в свою чергу, відзначив, що співпраця дозволить Україні якісно та активно розвиватися: «За українською освітою криється високий потенціал, що може гідно сполучатися з досвідом та можливостями іноземних партнерів. Я певен, що співпраця Міністерства та однієї з провідних машинобудівних компаній у світі стане плідною та взаємовигідною».

  З метою зміцнення технічної складової агропромислового комплексу держави компаніїDeere and Companyзапропоновано визначитися з позицією щодо можливості налагодження виробництва сучасних, високопродуктивних сільськогосподарських машин в Україні, впровадження спільних інвестиційних проектів з забезпечення сільгосптоваровиробників інноваційною технікою виробництва компанії, можливих шляхів кредитування її постачання на конкурентних вартісних умовах на довготривалу перспективу та впровадження власних програм лізингу техніки в Україні.

  З метою реалізації порушених питань сторонами досягнуто домовленість про утворення двосторонніх робочих груп за напрямками співпраці, головним завданням яких має бути напрацювання чітких пропозицій для подальшого винесення на розгляд урядами обох країн для прийняття відповідних рішень.